Zomer van de waarheid

13 Std. 22 Min.
Sheridan Grant
bookCoverFor

Buchbeschreibung

Een meeslepende familiesaga voor liefhebbers van Jojo Moyes, Anne Jacobs en Corina Bomann.

Ik vond dit eerste deel van de serie zo leuk dat ik meteen de volgende twee delen heb gekocht!' ***** Goodreads

'Meeslepend geschreven. [...] Een familiesaga met een bijzondere heldin.' ***** Goodreads

De zestienjarige Sheridan Grant leeft met haar adoptiegezin op een boerderij tussen de uitgestrekte maïsvelden van Nebraska. Hoewel Sheridan barst van de levenslust en beschikt over vele talenten lijdt ze onder het eentonige boerenleven en het strikte regime van haar adoptiemoeder, die de uiterst muzikale Sheridan zelfs verbiedt piano te spelen. Ze is nieuwsgierig naar haar afkomst, waar ze weinig van weet, en besluit op zoek te gaan naar haar echte moeder.

Tijdens haar zoektocht wordt Sheridan geconfronteerd met de harde werkelijkheid van het leven en worstelt ze met romantische gevoelens, verdriet, afscheid en bedrog.

Autor*innen::

Sprecher*innen::

Übersetzer*innen::

Michael de Wee

Format::

Laufzeit Hörbuch:

13 Std. 22 Min.

Sprache::

Niederländisch

Erscheinungsdatum::

30.8.2021

Verlag Hörbuch::

Singel Uitgeverijen

ISBN Hörbuch::

9789021461175