Zwarte zomer

bookCoverFor

Tietoa kirjasta

Zwarte zomer van M.W. Craven is een thriller voor de liefhebbers van Daniel Cole en M.J. Arlidge. Het is het begin van een bloedspannende nieuwe thrillerserie met rechercheur Washington Poe in de hoofdrol.

Jared Keaton: sterrenchef, charmant, charismatisch, psychopaat... En veroordeeld voor de brute moord op zijn dochter Elizabeth. Haar lichaam is nooit gevonden, en Keatons veroordeling is grotendeels gebaseerd op de getuigenis van rechercheur Washington Poe.

Als zes jaar later een jonge vrouw een afgelegen politiebureau binnenstrompelt met het onweerlegbare bewijs dat zij Elizabeth Keaton is, komt Poe, die Jared Keaton achter de tralies heeft gezet, in grote problemen. Zozeer zelfs, dat dit hem wel eens zijn baan kan kosten.

‘Het Britse antwoord op Michael Connelly’s Harry Bosch.’ Matt Hilton

Kirjailija(t)::

Lukija(t)::

Osa:

2

Äänikirjan kesto:

12h 1min

Kielet::

hollanti

Julkaistu::

23.10.2020

Äänikirjan kustantaja::

Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij

ISBN Äänikirja::

9789024593781