Bokomslag for Beşinci Anlaşma - Kişisel Ustalık İçin Pratik Bir Rehber

Beşinci Anlaşma - Kişisel Ustalık İçin Pratik Bir Rehber

Beskrivelse av boken

Çok satan "Dört Anlaşma" kitabının yazarından!

Sizi "Dört Anlaşma"nın mükemmel devamı olan "Beşinci Anlaşma" adlı sesli kitabı dinlemenizi memnuniyetle teklif ediyoruz.

Dört Anlaşma yayınlanmasından bu yana, bu kitap basit ama derin bir mesajla dünya çapında milyonlarca insanın hayatını değiştirdi. Don Miguel Ruiz ilk kitabında kasıtlı olarak beşinci anlaşmadan bahsetmemiştir. Kendimizi dönüştürme sürecine başlamamız için dört anlaşmanın yeterli olduğunu düşünmüştü, çünkü bu anlaşmalar kendi başlarına herkes için bir meydan okumaydı ve insanlık henüz Tolteklerin bilgeliğinin tamamını öğrenmeye hazır değildi.

Ama şimdi zamanı geldi ve don Miguel Ruiz bize en önemli anlaşmanın, beşinci anlaşmanın ne olduğunu anlatmaya hazır. Dört Anlaşma, gereksiz acılar yaratan binlerce anlaşmayı bozmak için temel sağlar ve Beşinci Anlaşma'nın yardımıyla, doğduğunuzda gerçekte kim olduğunuzun, yani özgünlüğünüzün tüm gücünü geri kazanırsınız.

"Beşinci Anlaşma" sesli kitabını dinledikten sonra şunları öğreneceksiniz:

• Sevdiğiniz insanlarla nasıl uyumlu ilişkiler kurarsınız;

• Başkalarının görüşlerine bağlı kalmayı nasıl bırakırsınız;

• Gerçek benliğinizi nasıl bulursunuz.

Don Miguel Ruiz'in tavsiyelerine uymaya başladığınızda, hayatınızı zorlaştıran olumsuz tutumlardan kurtulduğunuzu hissedeceksiniz ve onların yerine hayat yolculuğunuzda sizin için sağlam bir destek olacak anlaşmalar gelecektir. "Beşinci Anlaşma" adlı sesli kitabı dinleyin ve hayatınızı hemen şimdi daha iyiye doğru değiştirmeye başlayın!

Tyrkisk