Bokomslag for Ustaca Sevmek - İlişki Sanatına Dair Pratik Bir Rehber

Ustaca Sevmek - İlişki Sanatına Dair Pratik Bir Rehber

Beskrivelse av boken

New York Times çok satan "Dört Anlaşma" kitabının yazarından!

Spiritüel rehber, guru ve şaman Don Miguel Ruiz, Toltek atalarının kadim bilgeliğini paylaşmaya devam ettiği "Ustaca Sevmek" adlı ikinci kitabı sunmaktadır.

Toltekler, atalarının kutsal bilgeliğini kimsenin kötüye kullanmaması için binlerce yıl boyunca bilgilerini dış dünyadan gizli tutmuşlar. Şimdi, Kartal Şövalye soyundan gelen akıl hocası Don Miguel Ruiz, atalarının ilkelerini izleyerek, herkesin gerçeği öğrenebilmesi ve yaşamlarını daha iyiye doğru değiştirebilmesi için kadim bilgeliği yeryüzündeki tüm insanlarla paylaşma gibi önemli bir misyon üstlenmiştir.

Yazara göre tüm insanlar kendi yaşamlarının ustaları, yaratıcılarıdır, çünkü kaderimizi değiştirmek bizim elimizdedir. Toplum tarafından bize dayatılan yanlış tutumların etkisi altında, yalan ustası haline geliriz. Pek çok ruhsal yara ve sürekli oynadığımız dram nedeniyle, insanları ve kendimizi olduğumuz gibi algılamayız. Zamanla özgürlüğümüzü, neşemizi ve doğuştan gelen sevgi eğilimimizi kaybederiz. Sevginin ustası olmamızı, ailemizle, sevdiklerimizle ve kendimizle uyumlu ilişkiler kurmamızı engelleyen de budur.

Mesajını hayata geçirmek için içgörülü hikayeler kullanan Don Miguel Ruiz, duygusal yaralarımızı nasıl iyileştirebileceğimizi gösteriyor, böylece doğuştan bize verilen özgürlüğü ve neşeyi yeniden hissedebiliyoruz. Gerçekten özgür olduğumuzda sevgiyi bilebilir ve başkalarıyla paylaşabiliriz.

Bu sesli kitabın yardımıyla şunları öğreneceksiniz:

● İlişkinizde kurban rolünü oynamayı nasıl bırakırsınız;

● Eşiniz veya ailenizle sağlam ilişkiyi nasıl kurarsınız;

● Kendi içinizde sevgiyi nasıl bulursunuz;

● Olumsuz tutumlardan nasıl kurtulur ve iç uyumu nasıl bulursunuz.

Ruiz'in tavsiyeleri herkes için basit ve erişilebilir. Yazar, gerçekte, her insanla hakikate, güvene ve sevgiye dayanan bir ilişki kurmayı gerçekten içtenlikle istiyorsanız, gelirinizin veya sosyal statünüzün ne olduğunun önemli olmadığından emindir. "Ustaca Sevmek" adlı sesli kitabı dinleyin ve Don Miguel Ruiz'in rehberliğinde Sevgi ve İlişki Ustaları olun!