Okładka książki dla De monnik die van katten hield

De monnik die van katten hield

Opis książki

In een tempel voor katten leert een man waar het om draait in het leven... Voor de lezers van Charlie Mackesy, Heamin Sunim en Hiro Arikawa en fans van mindfulness, zingeving, liefde, yoga en katten.

‘Alles gebeurt altijd op de juiste tijd en plaats,’ houdt men Kripala voor. Nu hij werkloos is geraakt en zijn relatie voorbij is, kan hij de betekenis daarvan niet echt zien. Hij ontvlucht zijn leven en vertrekt naar een leefgemeenschap, een ashram in India. Daar hoopt hij de balans te vinden die zijn leven is kwijtgeraakt. Een oude monnik stelt hem de vragen waar hij niet eerder bij stilstond en stuurt hem eropuit. Een vechtsportmeester, een schilder, een oude vrouw die de armen voedt, en de katten in de ashram… Allemaal geven ze Kripala een wijze les mee. Zo leert hij stap voor stap dat hij het geluk waarnaar hij op zoek al in zich heeft: hij moet het alleen leren herkennen…

De monnik die van katten hield van Corrado Debiasi is een inspirerende en ontroerende roman over het vinden van jezelf en het geloof in de liefde.

‘Een ideale metgezel voor op het nachtkastje of om af en toe opnieuw te lezen om ons eraan te herinneren altijd gelukkig te zijn.’ - IGuru
Autor.Corrado Debiasi

E-book

Holenderski