Wiosna nad zatoką Blueberry

Wiosna nad zatoką Blueberry

Opis książki

Witajcie na pięknej wyspie Hope, w krainie lśniącego morza i kwitnących żonkili, gdzie szansa na płomienny romans jest tuż za progiem.

Bella zawsze miała opiekuńczą naturę i pogodnie patrzyła na świat, nawet gdy przeżywała ciężkie chwile. Kiedy przed drzwiami spotyka przystojnego, bezdomnego mężczyznę, czuje, że musi mu pomóc. Zaprasza więc Isaaca do swojego domu i życia w sposób, jakiego nigdy sobie nie wyobrażała…
Tyle że Isaac nie jest tym, za kogo się podaje. Skrywa przed Bellą wielką tajemnicę. Nie przypuszcza jednak, że zakocha się w tej otwartej, życzliwej i czarującej kobiecie.

Bella nie może zignorować chemii między nią a Isaakiem. Jednak w przeszłości jej zaufanie do innych ludzi zostało nadszarpnięte. Czy ucieknie, gdy dowie się prawdy o mężczyźnie? Czy też okaże się on tym, dzięki któremu ponownie uwierzy w miłość?

Cudownie romantyczna i rozgrzewająca serce historia, w której można się całkowicie zatracić. Idealna dla fanów Sary Morgan, Jane Costello i Mirandy Dickinson.

Przeczytaj, co inni mówią o Holly Martin:
„Jestem zakochana. Jestem zakochana. Jestem zakochana. Holly, jesteś boginią pisarstwa”. Book in Wonderland

„W tej historii znalazło się wszystko, co uwielbiam… absolutnie wspaniała pod każdym względem”. Becca’s Books

„To jak mocny uścisk od najlepszego przyjaciela po tym, jak nie widzieliście go od jakiegoś czasu… bajecznie słodki i przytulny romans”. Rachel’s Random Reads
„Ciepła, podnosząca na duchu i niemalże idealna. Jeśli szukasz dobrej książki, to nie musisz szukać dłużej. Polecam włożyć ją do walizki na wakacje!” Escapades of a Bookworm

„Ta historia ma wszystko, czego szukasz we współczesnym romansie. Jest zabawna, wciągająca i ciepła. Bohaterowie są dziwaczni, szczerzy i sympatyczni”. What’s Better Than Books

„Urocza, relaksująca książka, pełna dowcipu i romantyczności, która pozostawi cię z uśmiechem na twarzy”. Shelley Back Books

„Holly Martin pisze o życiu i miłości z wielkim sercem, ciepłem i polotem”. Belinda Jones

„Romantyczna i napisana z fantastycznym poczuciem humoru, które sprawia, że książki Holly są tak rozkoszne… przepiękna, zabawna i obłędna”. Rachael Lucas

„Postacie zdają się wyskakiwać z kart książki i trafiać prosto do twojej głowy i serca”. Fiona’s Book Reviews

AudiobookE-book

Polski

Co myślą inni

Recenzje Wiosna nad zatoką Blueberry