Droga do Wyraju. Demony Welesa tom 1

Ocena 4.6
9 godz. 14 min.
Demony Welesa
bookCoverFor

Opis książki

Zanurz się w tajemniczym świecie pełnym demonów, upiorów i słowiańskiej mitologii!

Wąpierz Elgan wiódł w miarę spokojne życie, do czasu, gdy na jego drodze stanął Smęt. Pokraczny demon powoli popada w obłęd, który mogą ujarzmić tylko bogowie. Aby zapobiec katastrofie, jaką zwiastuje coraz gorszy stan niesfornego demona, wąpierz Elgan wyrusza na poszukiwanie lasu Czarnoboga, by oddać mu w opiekę istotę odrzuconą przez innych bogów.
Do wyprawy rychło dołącza piękna szamanka Dorada, dla której podróż okaże się prawdziwą lekcją życia, a nieco później rudowłosy Mirosław, skrywający niejedną tajemnicę. Elgan wraz z towarzyszami przemierza ziemie, na których ludzie wyprawiają uczty zaduszne, by przywołać dziady, a wiejskie baby i chłopi stoją w kolejkach po wróżby.
Podczas wędrówki Elgan i Dorada próbują rozwikłać zagadkę znikających z wiosek dzieci. Wszystko wskazuje na to, że w zbrodnie zamieszane są potężne siły z zaświatów.

Im bliżej rozwiązania znajduje się Elgan, tym większe niebezpieczeństwo grozi Doradzie...

Tytuł znakomity zwłaszcza dla fanów Olgi Gromyko i Aleksandry Rudej!

Kamila Szczubełek - autorka fantastycznej serii Demony Welesa. Jej debiutancka powieść „Droga do Wyraju" została nominowana do Książki Roku 2021 na Lubimyczytać.pl

Format:

Czas trwania audiobooka:

9 godz. 14 min.

Język:

Polski

Data wydania:

15.06.2023

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788728499870

Co myślą inni

Recenzje Droga do Wyraju. Demony Welesa tom 1

Nudziła mnie a myślałam, że będzie ciekawsza. Sam Wąpir zabawny, ale dziewka była irytująca

Aleksandra

Ksiazka ciekawa,wciągająca. Lektor dobry.polecam

Iwona

Może być...

Anita

Na początku byłam nie przekonana ale w sumie całkiem przyjemnie się słuchało.

Marta