Bokomslag för Sztorm doskonały

Sztorm doskonały

Beskrivning av boken

Kiedyś Alex Storm miał wszystko, o czym można zamarzyć ‒ mądrą i piękną żonę, dzieci w drodze i dobrze prosperującą firmę. Po latach bycia outsiderem, rozdartym między dwiema różnymi kulturami, w końcu ułożył sobie życie.

Okazuje się jednak, że przeznaczenie ma wobec niego inne plany. Urząd skarbowy zaczyna się go czepiać, firma popada w długi, a może nawet wkrótce zbankrutuje. Alex próbuje zdobyć szybko pieniądze w jedyny znany sobie sposób. Gra w pokera. Gdy jednak pewna partia wymyka się spod kontroli, zdesperowany mężczyzna wkracza na ścieżkę, którą normalnie nigdy nie chciałby podążać, i powoli, ale konsekwentnie dostosowuje się do surowego i okrutnego świata rządzonego przez mafię. Wmawia sobie, że to tylko na chwilę, ale tak naprawdę nadchodzi sztorm doskonały. Jego mianem określa się zbieg rzadko spotykanych okoliczności, które drastycznie pogarszają sytuację. U Aleksa także kilka wyjątkowo niefortunnych zdarzeń pociąga za sobą kolejne, wszystkie równie fatalne w skutkach.

„Sztorm doskonały” to pierwszy tom serii autorstwa szwedzkiego duetu pisarzy: Dana Buthlera i Leffe Grimwalkera. To również trzymający w napięciu thriller o człowieku, który musi walczyć z przeciwnościami losu, balansując na krawędzi życia i śmierci.

LjudbokE-bok

Polska