Między światami

9h 23min
260 Pages
bookCoverFor

Description of the book

Leon Kowal, skorumpowany były policjant, zmuszony jest otworzyć biuro detektywistyczne. Nowy interes nie przynosi jednak oczekiwanych profitów. Wizyta młodego programisty, który prosi o pomoc w odnalezieniu swojej dziewczyny, wydaje się zrządzeniem losu. Niestety Kowal wikła się w kolejne problemy...
Również polecamy cykl „Prokurator Marian Suski” o śledztwach warszawskiej policji kryminalnej prowadzonych razem z prokuratorem Marianem Suskim.
Wojciech Kulawski - pisanie traktuje jak przygodę życia. Inspiracje czerpie z dalekich podróży i nocnych rozmów z ciekawymi ludźmi. Uważa, że wiedza zgromadzona w książkach, to najcenniejszy skarb ludzkości. Nie zamyka się w jednym nurcie literackim, eksperymentując z kryminałem, thrillerem, sensacją, horrorem, sci-fi a nawet literaturą obyczajową. Mieszka w malowniczym Rzeszowie. Laureat licznych nagród i wyróżnień w konkursach literackich m.in. Poznań Fantastyczny, Literacki Debiut Roku, Międzynarodowy Festiwal Kryminału czy Międzynarodowy Festiwal Opowiadania.

Narrator(s):

Format:

Audiobook
E-book

Length Audiobook:

9h 23min

Pages E-book:

260

Languages:

Polish

Published:

06/02/2024

Publisher Audiobook:

Lind & Co Polska

ISBN Audiobook:

9788367494984

Publisher E-Book:

Lind & Co Polska

ISBN E-book:

9788367494991